Drop Down MenusCSS Drop Down MenuPure CSS Dropdown Menu

Τετάρτη 1 Φεβρουαρίου 2017

Πας Γιάννινα - Πλατανιάς

Επιλογη και απο το κύπελλο Ελλαδος όπου ο Πας Γιάννινα φιλοξενεί τον Πλατανιά για τη ρεβάνς!

Οι γηπεδούχοι αν και ξεκίνησαν πολυ δυνατά στο πρωτάθλημα πλέον διανύουν μια κακή περίοδο σε πρωτάθλημα και κύπελλο. Σημερα καλούνται να απαντήσουν στην ήττα με 1-0 του πρώτου γύρου. Απο την αλλη ο Πλατανιάς βρίσκεται τον τελευταίο μηνα σε πολυ καλή κατάσταση και ο Παράσχος δηλώνει πως και το κύπελλο ειναι στους στόχους και θα παρατάξει ολα τα διαθέσιμα όπλα του . Ειναι δυο ομάδες που διασφαλίζουν πρώτα την αμυνα τους και έπειτα προσπαθούν να δημιουργήσουν επιθετικά. Σε έναν κακό αγωνιστικό χώρο περιμένω οι γηπεδούχοι να έχουν την πρωτοβουλία των κινήσεων αλλα δε νομιζω να δούμε αρκετές φάσεις στις δυο εστίες.

Πρόταση: Πας Γιάννινα - Πλατανιάς under 2,5 γκολ με απόδοση 1.44 και σαν δεύτερη επιλογη ημίχρονο Χ με απόδοση 1.88 στο διαδίκτυο .